Bazén je okrasa našich záhrad a uspokojuje naše túžby. Väčšinou od neho očakávame pohodlie, relax, možnosť rekreačného alebo športového využitia a intímnu sféru domova. Nie je to potreba, ktorá by bola v dnešnej dobe nereálna.  Nechajte si odborne poradiť našou firmou pri výbere vášho bazéna, návrhu ako aj realizácii.

 

Záhradné jazierka sú obľúbeným prvkom záhrad. Často tvoria centrum celého priestoru. Ponúkame vám naše služby spojené s návrhom až po samotnú realizáciu odbornými pracovníkmi s dlhoročnou praxou, aby vaše jazierko vytváralo prírodný charakter a dobre fungujúci vodný prvok. V poslednej dobe je zvýšený dopyt po kúpacích jazierkach. Sú to ekologické bio jazierka ktoré nahrádzajú moderné bazény. Výhodou kúpacích jazierok je, že fungujú bez úpravy vody chemickými prípravkami a stavebnou časťou dotvárajú prírodný efekt. V ekologických kúpacích jazierkach sa voda čistí len biologicky súčinnosťou rastlín, substrátu, mikroorganizmov a filtračného zariadenia. Kúpeme sa teda v mäkkej, chemicky neupravenej vode.

Vodné prvky sú úžasným prostriedkom, ktorým môžete oživiť a obohatiť vašu záhradu. Voda je istým spôsobom prejav života. Pocity, ktoré pociťujeme pri vode a okolo nej nenájdeme v žiadnej inej časti záhrady. Vďaka svojim prednostiam a rozmanitosti premien, nie je voda v záhrade iba chvíľkovým trendom. Rôznosť a formy trendov jej stvárnenia v záhrade sa menia každým rokom, ale samotná voda ostáva. Patria sem fontány, vodné steny, vodné kaskády, záhradné sprchy, záhradné umývadlá a dekoračné studne.

 

Kontaktujte nás

Máte otázky, potrebujete poradiť alebo by ste chceli cenovú ponuku?

Napíšte nám. Radi Vám odpovieme.

Zdieľaj to