Každý organizmus na našej planéte potrebuje vodu. Výnimkou nie sú ani rastliny. Pre krásne záhony, stromy a trávnik je dôležité primeraná dávka vody v správny čas. Takéto zalievanie prináša veľa námahy a zaberá veľa času, ak to robíme svojpomocne.

Riešením je automatický zavlažovací systém

Inštaláciou automatického zavlažovacieho systému odbúrame zbytočný stres a manuálnu prácu a dodáme našej zeleni primeranú dávku vody. Vďaka čidlu zrážok systém reaguje na zmeny počasia a nezavlažuje nadbytočne. Takýto systém sa postará o vašu záhradu aj v čase vašej dlhodobej neprítomnosti.

 Firma Krasgarden má exkluzívne zastúpenie na automatický zavlažovací systém od firmy HUNTER pre Prešovský kraj. Zriadili sme pre Vás kamennú predajňu, kde si naše výrobky môžete prísť zakúpiť osobne alebo Vám ich vieme doručiť kuriérom. Náš odborný tím Vám vie poradiť a v prípade potreby Vám vieme spraviť projekt závlahy na mieru, ako aj vypočítať cenovú ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

Návrh automatickej a manuálnej závlahy Hunter

Naša planéta sa v posledných rokoch výrazne otepľuje a naša záhrada má čoraz menej vlahy. Ak zvažujete, že si dáte spraviť závlahu, ale neviete ako na to, firma Krasgarden Vám v tom rada pomôže. Prinášame Vám možnosť dať si u nás vypracovať projekt automatickej alebo manuálnej závlahy podľa vašich požiadaviek a potrieb záhrady. Projekty vyhotovujeme do 7 až 10 dní.

Pre vypracovanie projektu budeme potrebovať:

–         Okótovaný pôdorys s vyznačením, ktoré plochy trávnika a záhonov zvažujete zavlažovať

–         Vyznačenie zdroja vody (studňa, verejný vodovod) a elektriny na výkrese

–         Tlak vody v systéme (ak máte čerpadlo názov modelu zo štítku)

–         Poprosíme vyplniť formulár

Cena projektovej dokumentácie závlahy k rodinnému domu je 80 Eur bez DPH, ktorá zahŕňa:

•  Projekt závlahy

•  Cenovú ponuku na materiál a práce

Na projekte začneme pracovať po prijatí platby za projektovú dokumentáciu.

V prípade väčších projektov – zavlažovaných plôch nad 1000 m2 sa cena vyrátava individuálne a je dohodnutá vopred. Táto služba je dostupná len pre zákazníkov, ktorí si chcú závlahu dať realizovať našou firmou.

V prípade, že si závlahu dáte realizovať našou firmou, cena za projekt závlahy sa Vám odráta.

Kontaktujte nás

Máte otázky, potrebujete poradiť alebo by ste chceli cenovú ponuku?

Napíšte nám. Radi Vám odpovieme.

Zdieľaj to